پوست هر کس ویژگی خاصی دارد. به طور کلی انسان​ها چهار نوع پوست دارند؛ پوست‌ طبیعی، چرب، خشک و حساس. البته بعضی افراد دارای پوست مخلوط هستند یعنی قسمت‌های مختلف پوستشان با هم تفاوت دارد.البته پوست انسان در طول زمان می‌تواند تغییر کند به طوری که پوست طبیعی دوران کودکی، بعد از بلوغ چرب و بعد از دوران میانسالی دوباره خشک می‌شود. همچنین نوع پوست انسان به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ آب پوست که باعث راحتی و خاصیت کشش پوست می‌شود و چربی (لیپید) که باعث نرمی پوست می‌شود.

مطمئناً شما هم به سلامت، طراوت و شادابی پوست خود علاقمندید. اما بهره مندی از پوست سالم و زیبا به چیزی بیش از علاقه نیازمند است و در واقع مستلزم توجه کافی و مراقبت شایسته از آن است.

محصولات “مراقبت از پوست” الی ژن (OliGen) برای رفع مشکلاتی مانند چین و چروک، پیری پوست، شل شدگی پوست، لک های پوستی و تیرگی و پف دور چشم تولید می شوند. از جمله خصوصیات مهم محصولات مراقبت از پوست می توان به نکات زیر اشاره کرد :

1- پاک کننده پوست از آرایش و آلودگی

2- طراوت بخش پوست

3- نرم کننده و لطافت بخش پوست

4- کاهش دهنده ی خطوط و چروک های پوستی

5- مناسب برای لیفتینگ(جمع کردن) پوست

6- جوان کننده پوست

7- ترمیم کننده

8- از بین برنده لک های پوستی

9- روشن کننده پوست

10- کاهش دهنده پف دور چشم

11- کمک به رفع تیرگی دور چشم

12- ضد چروک دور چشم

13- رفع خطوط دور چشم

14- استفاده از مواد طبیعی و موثر برای پوست

  • ترفندهای جوان سازی پوست
      برای جوانتر به نظر رسیدن می توانید از ترفندهای مختلفی کمک بگیرید. کافیست کمی از وقتتان را به خود اختصاص دهید. با استفاده از کرم های مرطوب کننده، فرم […]
  • انواع پوست و مراقبت‌های ویژه از آنها
      شاید برایتان جالب باشد بدانید پوست‌تان به چه مراقبت‌هایی نیاز دارد. برای همین منظور باید نوع پوست خود را تعیین کرده و سپس اصول مراقبتی آن را بررسی نمایید. […]