شرکت آرین زیست جم

شرکت دانش بنیان آرین زیست جم در سال ۱۳۹۲ با هدف تولید محصولات بهداشتی-درمانی (cosmeceutical) با کیفیت و دارای استانداردهای جهانی بنیان نهاده شده است. ما در واحد تحقیق و توسعه‌ی شرکت آرین زیست جم برآنیم تا با بهره‌گیری از دستاوردهای علمی روز دنیا و با اتکا به متخصصان مجرب شرکت در زمینه‌ی فرمولاسیون برتر و استفاده از مواد اولیه‌ی با کیفیت از تامین کنندگان معتبر جهانی نظیر Mibelle سوئیس و BASF آلمان، همواره با کیفیت‌ترین و به روزترین فرآورده‌های تخصصی بهداشتی-درمانی را به شما عرضه کنیم.
شرکت آرین زیست جم محصولات خود را تحت نام تجاری الی ژن OliGen به بازار عرضه نموده است.
محصولات الی ژن OliGen برای حفظ سلامتی-زیبایی پوست و مو می باشند و با وجود ویژگی هایی که دارد باعث می شود ما با افتخار آن را به شما معرفی نموده و از شما بخواهیم با استفاده از این محصولات، ما را در ادامه مسیر یاری نمایید.
ویژگی های الی ژن OliGen :
۱. این محصولات بهداشتی-درمانی (Cosmeceutical) هستند. به این مفهوم که مقدار و ترکیب مواد موثره به گونه ای است که محصولات الی ژن علاوه بر رفع نیازهای پوست و مو به منظور ایجاد پوست و موی سالم و زیبا، می توانند اثرات کمک درمانی نیز داشته باشند.
۲. متخصصین این شرکت هنگام تهیه این محصولات از مواد موثره گیاهی و شیمیایی در کنار هم استفاده کرده اند تا مصرف کننده بتواند از تاثیرات مفید هر دو گروه مواد بهره مند شود.
۳. مواد اولیه به کار رفته در محصولات، از بالاترین استانداردها و کیفیت برخوردار بوده و همه از بهترین تولیدکنندگان جهانی تهیه می شوند.
۴. این محصولات های تک (High-Tech) هستند؛ به عبارت دیگر با پیشرفته ترین تکنولوژی های ساخت و فرمولاسیون تولید شده اند.
۵. از استم سل ها (Stem Cell) و سایر موادموثره جدید و مدرن در این محصولات استفاده شده است. استم سل ها موادی هستند که با تکنولوژی کشت سلول های بنیادی تولید می شوند.